KONST / Litografier / Färglitografi 13038060
nr 1303 8060
Bengt Ribbentoft
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, "Moonlight". Signerad, numrerad 17/360. Motivet: 77x56 cm
Bengt Ribbentoft, svensk målare född i Stockholm 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:56:55
27/1 19:36:30
700 kr
27/1 19:40:55
Bengt Ribbentoft
Läs mer om Bengt Ribbentoft